Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ОАО "Инновацонно-промышленный банк"

ВАТ “Інпромбанк” був створений в 1993 році у м. Харкові (ліц. НБУ № 68). До 2003 року банк носив назву АКБ “Український Банк Торгового Співробітництва” (АКБ “УБТС”). В 2003 році АКБ “УБТС” змінив назву на ВАТ “Інпромбанк” у зв’язку з приєднанням до нього київського банку ЗАТ “Інпромбанк” на правах Київської дирекції.

На цей час ВАТ “Інпромбанк” має філії та відділення в 7 регіонах України: Харків, Київ, Дніпропетровськ, Житомир, Полтава, Одеса, АР Крим (Феодосія, Сімферополь, Ялта, Приморське ті ін.). Загальні активи банка станом на 01.07.2004 р. досягли 324,27 млн. грн., кредитний портфель склав 232,70 млн.грн.

ВАТ “Інпромбанк” має широкий спектр послуг для розрахункового, касового обслуговування своїх клієнтів, кредитування, гарантії банку, векселя, факторинг, тощо.

Для зручності клієнтів, крім денних, відкриті вечірні каси, функціонує система “Кліент-банк” для операцій як в національній так і в іноземних валютах. Операційний відділ банку також працює і в черговому режимі.

Кадровий потенціал банку дозволяє запропонувати клієнтам широкий спектр консалтингових послуг по розробці оптимальних схем фінансування різних проектів.

Основний принцип банку— індивідуальний підхід до кожного клієнта та якість наданих послуг. Банк проводить гнучку тарифну політику.

Пропонуємо Вам розглянути наші пропозиції, які ґрунтуються на взаємовигідних умовах!Адрес: Україна,61003 м. Харкiв, вул. Клочкiвська, 3
Тел.: тел. (057)777-08-68 факс. (057)712-18-52
Сайт: http://www.inprombank.ua
Разделы этажа: Банки Украины на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100