Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ООО "Универсальный коммерческий банк "Камбио"

Універсальний Комерційний Банк "Камбіо" був створений у м. Києві, як Товариство з обмеженою відповідальністю і почав свою діяльність у 2004 році. 
Банк активно розвивається в усіх напрямках банківського бізнесу, надаючи широкий спектр послуг для фізичних і юридичних осіб, а також проводить вдосконалення наявних і впроваджує принципово нові стратегічно важливі для клієнтів послуги. 
На сьогоднішній день колектив банку "Камбіо" – це  більше, як двісті співробітників, велика частина яких має серйозний досвід роботи в банківській сфері. Справжній професіоналізм, велика працездатність, вміння працювати в команді, висока внутрішня культура - відмінні риси співробітників ТОВ УКБ "Камбіо". 
Незважаючи на порівняно молодий вік банку  "Камбіо", ми поступово завойовуємо довіру усе більшого числа клієнтів, що забезпечує стабільні тенденції росту клієнтської бази. Пріоритетами довгострокової стратегії розвитку відносин банку з клієнтами є:

  • орієнтація на потреби клієнтів під час розробки нових банківських продуктів і індивідуальний підхід до них;
  • спрямованість на розвиток стабільних довгострокових взаємин;
  • спільний пошук цікавих, вигідних для обох сторін нестандартних рішень.

Банк уважно стежить за змінами ринку банківських послуг, швидко реагує на необхідність впровадження інновацій. І, як наслідок, постійно доповнює й удосконалює продуктову лінійку Банку, а багато з продуктів набувають креативний характер.Адрес: г.Киев, ул. Заньковецкой/Станиславского, 3/1
Тел.: тел.: +38 (044) 537-59-30 факс: +38 (044) 278-53-87
Сайт: http://www.cambio.com.ua
Разделы этажа: Банки Украины на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100