Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
АКБ "Киев"

Акціонерний комерційний банк “Київ” ( далі – Банк) створено 7 грудня 1995 року на базі акціонерного комерційного банку “Київщина”, зареєстрованого Національним банком України 19 травня 1993 року за № 171 як акціонерне товариство відкритого типу.
Банк проводить свою діяльності в нормативно-правовому полі України відповідно Статуту банку і діє в інтересах засновників та кліентів.


Банк діє як універсальна банківська установа на фінансових ринках України і надає повний спектр банківських послуг юридичним та фізичним особам з метою одержання прибутку, забезпечення захисту інтересів вкладників, створення сприятливих умов для розвитку економіки України та підтримки вітчизняного товаровиробника.
АКБ “Київ” має право на проведення банківських операцій, визначених частиною першою та пунктами 5-11 частини другої статті 47 Закону України “Про банки і банківську діяльність” від 07.12.2000 р. № 2121-ІІІ, що підтверджено ліцензією, виданою Національним банком України 06.12.01 року за № 14.


Згідно Дозволу № 14-1 від 05.04.04 р. банк може також здійснювати операції, перелічені у пунктах 1-4 частини другої та частині четвертій ст. 47 Закону України “Про банки і банківську діяльність”.


На підставі ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку серії АА за № 318989 від 15.08.2002 року АКБ “Київ” здійснює операції з торгівлі цінними паперами, депозитарну діяльность зберігача цінних паперів, діяльність депозитарію інвестиційного фонду або інвестиційної компанії та діяльність щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів.


Органи управління АКБ “Київ” представлені Загальними зборами акціонерів, Спостережною Радою банку та Правлінням банку.


Акціонерами АКБ “Київ” є юридичні та фізичні особи.


Спостережна Рада виконує повноваження, передбачені ст. 39 глави 7 розд. ІІІ Закону України “Про банки і банківську діяльність”.


Мережа банку складається з: Головного банку, 11 філій, вісім з них розташовані в Києві та в містах Миколаєві, Житомирі, Івано-Франківську та 76 безбалансових відділеннь.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 2.12.98р. № 1909 АКБ “Київ” визначений банком-агентом Уряду з обслуговування іноземних кредитних ліній, що залучаються під гарантії Кабінету Міністрів України.


Банк є членом :


• Асоціації Українських банків;
• Київського банківського союзу;
• Української міжбанківської валютної біржі;
• міжнародної системи REUTERS,
• Позабіржової фондової торгівельної системи;
• Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв;
• Асоційованим членом міжнародної платіжної системи VISA International;
• Афіліативним членом міжнародної платіжної системи Master Cart International .


Річна фінансова звітність АКБ “Київ” складена у відповідності до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та підтверджується незалежною аудиторською фірмою “АПіК”. Висновки аудиторів підтверджують достовірність та повноту подачі фінансової інформації банком згідно з нормативними вимогами щодо організації бухгалтерського обліку та звітності в Україні та відповідність даним аналітичного та синтетичного обліку, а також відповідність розміру регулятивного капіталу встановленим вимогам Національного банку України.Адрес: Україна, 01030, Київ-30 вул. Б.Хмельницького, 16-22
Тел.: Приймальна:(044) 235-31-83 Управління внутрішнього аудиту: (044) 254-15-23
Сайт: http://www.bank.kiev.ua/
Разделы этажа: Банки Украины на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100