Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ООО "Восточно-промышленный коммерческий банк"

Товариство з обмеженою відповідальністю "СХІДНО-ПРОМИСЛОВИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" (Східно-промисловий банк)

Наш Банк створений у формі товариства з обмеженою відповідальністю та зареєстрований Національним банком України 13.09.95р. за № 253, і функціонує як універсальний регіональний банк (банківська ліцензія №77).

Головні пріоритети Банку - ділові успіхи наших Клієнтів та Партнерів. 

Заради більш якісного обслуговування та задоволення потреб Клієнтів, Банк постійно запроваджує нові послуги та розширює представницьку мережу. Так, за останній час Банком було створено власну службу інкасації, відкрито чотири відділення та встановлено п'ять банкоматів.

Банк завжди зважено підходить до встановлення тарифів та відсоткових ставок за кредитами та депозитами. Ефективність обраної політики Банку підтверджується повагою та довірою з боку найкращих підприємств Луганщини.

Банком безумовно виконуються всі економічні нормативи, встановлені Національним банком України. Результати фінансової діяльності щорічно перевіряються та підтверджуються незалежною аудиторською фірмою. За підсумками аудиту Банк має позитивний висновок.

Наші тарифи й відсоткові ставки - одні з найвигідніших серед тарифів банків Луганщини.Адрес: г.Луганськ, ул. Советская, 83
Тел.: Председатель Правления: 59-07-61 Первый заместитель Председателя Правления:
Сайт: http://www.vpbank.com.ua
Разделы этажа: Банки Украины на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100